Vážení cestující, milí čtenáři našeho Infomailu!
Jihomoravský kraj, město Brno i další města v našem kraji chtějí podpořit Ukrajinu v boji proti agresorovi. Proto již dnes představenstvo DPMB vyhlásilo bezplatnou přepravu pro ukrajinské státní příslušníky a v pondělí se předpokládá podobný krok ze strany Jihomoravského kraje a dalších měst s městskou dopravou.
Příští týden jsou v Jihomoravském kraji jarní prázdniny, proto počítejte v regionální dopravě s omezeními školních spojů. Spojení si můžete ověřit v oficiálním vyhledávači na www.idsjmk.cz. Od neděle 6. 3. se také změní několik jízdních řádů, mimo jiné na lince 642 přibude zastávka Bukovanský mlýn, což je krásné vyhlídkové místo a ideální tip na výlet.
Pokud cestujete do Kuřimi, myslete na to, že od pondělí dojde k přesunům zastávek autobusů a tras na tamním autobusovém nádraží. V Adamově o víkendu nebudou moci autobusy linky 215 jezdit na Ptačinu a budou ukončeny u vlakového nádraží. I když tato změna přijde až od 12. 3., přinášíme podrobnější informace o úpravách řešení vlakové výluky mezi Brnem a Adamovem - přibude linka xS2D.
Pokud máte nějakého příbuzného nebo známého, který by hledal nové zajímavé pracovní místo, zkuste mu nabídnout některou z volných pozic u KORDIS JMK. Najdete je zde: https://www.idsjmk.cz/a/zamestnani.html
Kam o jarních prázdninách na výlet? Můžete vyrazit např. do Kobylí - podrobnosti najdete na poslední straně Infomailu.
Přejeme Vám i Vašim dětem krásné jarní prázdniny, v rámci možností toho, co se děje za našimi hranicemi.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 1 |
Obec Uherčice
Uherčice 32
691 62
Tel: 519 418 113
E-mail: obec@uhercice.cz
Svátek má Jiřina
Zítra má svátek Ljuba
Slunce vychází:6:59
Slunce zapadá:17:15